S5 Corpway - шаблон joomla Joomla

iletisim

hurriyet insert k

Online İlan & İletişim Formu


Adınız & Soyadınız*
Telefon:*
-
E-mail*
Gazete Seçiniz*
İlan Metni
İlan Gazetede Yayınlansın:

Insert Hakkında Bilgiler

test 890x395

Insert (insört), genelde firmaları ve ürün sahiplerinin müşterileriyle iletişim kurduğu, etkili reklam ve promosyon ürünlerinden biridir. Firmaların indirim dönemlerinde indirimdeki ürünlerini, indirim sürelerini, çeşitli kampanyalarını ve şirketleri hakkındaki bilgileri müşterilerine duyurmak için yayınladıkları ilanlardır.

Hürriyet Gazetesi, Sabah Gazetesi, Posta Gazetesi ve Zaman gazeteleri ile İNSERT ve Broşür dağıtımı ajansımız tarafından gerçekleştirmektedir. Çağrı Reklamcılık olarak ajansımız, tasarım aşamasından baskı ve teslim işlemlerine kadar tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır.

1- Insert dağıtımı A4 sayfa ölçüsü ve katlarına göre hesaplanmaktadır. Lütfen siparişlerinizde dağıtımı yapılacak katolog veya broşür‘deki A4 sayfa sayısını bildiriniz.
2- Insert‘ler dağıtımdan 4 gün önce gazeteye teslim edilmektedir. Bu nedenle gerekli rezervasyonun yapılabilmesi için dağıtım tarihini bildiriniz.
3- Insert ler 90-120 gram kuşe kağıda hazırlanmalı ve kat yerleri tasarım ve baskı aşamasından önce dağıtımı yapılacak gazetenin onayı ile yapılmalıdır.
Insert Dağıtımınız ile ilgili fiyat ve dağıtım hatlarındaki adetleri öğrenmek için lütfen firmanızın tam ünvanı ve telefon /faks numaralarını da belirterek Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  e-posta adresimize talep gönderiniz.

  Günümüzde insert (insört) hem parekendecilerin hemde üreticilerin kullandıkları etkin bir markalaşma aracı olarak kullanılmaktadır.

İnsört Kataloga göre maliyeti daha düşük ve daha ucuz kağıtlara basılır. Kampanyaları duyurmak için kullanılan insert markalaşmak ve istenilen kitleye ulaşmak için iyi bir araçtır. İnce parlak kağıt ve renklidir katlamalı ya da çok sayfalı zımbalı olarak kullanılır.